Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestorzy stoją w kolejce, ale biurokracja ma czas

Utworzony przez babylon, 25 czerwca 2008 r. o 08:47
R800 napisał:
TU NA RAZIE JEST ŚCIERNISKO ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO A TAM GDZIE TO KRETOWISKO BĘDZIE MOJA K O P A L N I A !!!!!!!!! Wizja świetlanej przyszłości dla poczynan wójta.
WIZJA ŚWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI DLA RODZINNEGO INTERESU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było inwestować w Białej...tu nie było by takich problemów...chyba ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c5 napisał:
Jest cicha nadzieja że cos sie może zmieni. Kontrola za kontrolą "trzepią" urząd, oby dało to jakies pozytywne efekty.
Jaka nadzieja? Te kontrole to pikuś! Sądy nie mogą poradzić, a jakieś tam RIO czy NIK to przedszkolna zabawa. Te instytucje są tak upolitycznione, że szok! Za niewłaściwe wyroki to tylko jakiś tam sędzia może polecieć - i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chachacha napisał:
Jaka nadzieja? Te kontrole to pikuś! Sądy nie mogą poradzić, a jakieś tam RIO czy NIK to przedszkolna zabawa. Te instytucje są tak upolitycznione, że szok! Za niewłaściwe wyroki to tylko jakiś tam sędzia może polecieć - i tyle!
TO FAKT. WIELKI GURU CZUWA NAD MALUCZKIMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO REDAKTORA PANA MARKA PIETRZELI, PANIE REDAKTORZE, PROSZE NAPISAĆ ZNOWU COŚ "POZYTYWNEGO" NA TEMAT WÓJTA GMINY MIĘDZYRZEC PODLASKI, MOŻE ZNOWU MA JAKIS ORYGINALNY POMYSŁ KTÓRY WARTO ROZPROPAGOWAC, MOŻE DOSTAŁ JAKIES WYRÓŻNIENIE, A MOŻE SKAZUJĄCY WYROK SĄDOWY, MOŻE PRZYDAŁ BY SIE JAKIŚ REPORTAŻ Z SALI ROZPRAW JAK "BIEDNY" WÓJT BRONI SIĘ PRZED ATAKAMI OPOZYCJONISTÓW LUB WYIMAGINOWANYCH POLITYCZNYCH OPOZYCJONISTÓW. WÓJT BARDZO LUBI BYĆ W TEMACIE TZW. "DZIAŁAŃ POLITYCZNYCH". kAŻDY KTO WYSTĘPUJE PRZCIWKO JEMU TO "DZIAŁANIE POLITYCZNE". "KTO NIE Z MIECIEM TEGO ZMIECIEM"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zrobił wójt gminy to ośmieszenie nie tylko dla gminy jakiego ma włodarza, ale i dla organizatorów konkursu "Grunt na medal" za to że nie sprawdzili prawdziwości faktów opisanych we wniosku. Jest to kompromitacja władzy przed inwestorami zagranicznymi i nie pomoże wylewanie krokodylich łez, niekompetencja i indolencja w dalszym ciągu rządzą w gminkach ściany wschodniej. Można to nazwać że wójt podpisując się pod tym wnioskiem "poświadczył nieprawdę" a to jest karalne, co na prokuratura, sąd, a co na to władze partii którą wójt reprezentuje. Podoba mi się stanowisko Premiera Tuska w sprawie Prezydenta Sopotu Karnowskiego, trudno ten człowiek nie może być w mojej partii, a tu co...... nic.Cicho sza, przeczekamy, trochę niektórzy poszumią i dalej będzie tak jak było. Taka jest ta nasza szara rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi6 napisał:
To co zrobił wójt gminy to ośmieszenie nie tylko dla gminy jakiego ma włodarza, ale i dla organizatorów konkursu "Grunt na medal" za to że nie sprawdzili prawdziwości faktów opisanych we wniosku. Jest to kompromitacja władzy przed inwestorami zagranicznymi i nie pomoże wylewanie krokodylich łez, niekompetencja i indolencja w dalszym ciągu rządzą w gminkach ściany wschodniej. Można to nazwać że wójt podpisując się pod tym wnioskiem "poświadczył nieprawdę" a to jest karalne, co na prokuratura, sąd, a co na to władze partii którą wójt reprezentuje. Podoba mi się stanowisko Premiera Tuska w sprawie Prezydenta Sopotu Karnowskiego, trudno ten człowiek nie może być w mojej partii, a tu co...... nic.Cicho sza, przeczekamy, trochę niektórzy poszumią i dalej będzie tak jak było. Taka jest ta nasza szara rzeczywistość.
To co zrobił wójt, to jakby zgłosił sekretarkę do wyborów miss bez jej zgody!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre porównanie. Albo sam na playboya lub casanovę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobre porównanie. Albo sam na playboya lub casanovę.
"Zastanawiam się, czy kandydować w kolejnych wyborach" to tytuł wywiadu z wójtem w ostatniej WSPÓLNOCIE. Ciekawe, bo zrobił w nim podsumowanie swoich strat i zysków z 16 lat na stołku wójta! Czy coś to może oznaczać? Czy to tylko kolejna zasłona dymna, dla odwrócenia uwagi od problemów - niedokończona reforma oświaty(raczej skopana), cudze grunty na medal, kolejne i niekończące się wizyty w sądach, itd.????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy inwestory z gminy powinni się przenieść do międzrzeckiej strefy nowoczesnych usług -- nowoczesność polega na tym ,że są niewidoczne mogą je oglądać tylko twórcy strefy i diewczynki z rady miasta w towarzystwie "benkow,wojtkow,jurków i innej miernoty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ta nagroda w pełni nam się należała" twierdzi R. Michaluk wójt gminy Międzyrzec i mówiąc o wyróżnieniu "grunty na medal" w ostatnim numerze Wspólnoty Międzyrzeckiej. Grunt to może i na medal, ale nie na medal dla wójta. Twierdzi on że jest człowiekiem konsekwentnym i cele zawsze osiąga. Tylko tyle że aktualnie skompromitował sie wobec potencjalnych inwestorów /japończyków i Szwedów/ i teraz gdyby nawet pozyskał ten grunt nigdy już nie bedzie wiarygodnym partnerem dla nich. Nawet jeśli pozyska ten teren to chyba tylko na kopalnię dla swojej rodzinnej firmy, a może ...... to celowa zagrywka????????????????? Teren mam, inwestorów brak, to czemu z tego nie skorzystać????????????????? Już najwyższy czas aby tematem zainteresowały się odpowiednie służby CBA, CBŚ i może coś jescze, bo jak wyżej wspomniano RIO, czy NIK to pikuś dla wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobre porównanie. Albo sam na playboya lub casanovę.
ALBO RAZEM Z S. NA ROZKŁADÓWKĘ PLAYBOYA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi6 napisał:
To co zrobił wójt gminy to ośmieszenie nie tylko dla gminy jakiego ma włodarza, ale i dla organizatorów konkursu "Grunt na medal" za to że nie sprawdzili prawdziwości faktów opisanych we wniosku. Jest to kompromitacja władzy przed inwestorami zagranicznymi i nie pomoże wylewanie krokodylich łez, niekompetencja i indolencja w dalszym ciągu rządzą w gminkach ściany wschodniej. Można to nazwać że wójt podpisując się pod tym wnioskiem "poświadczył nieprawdę" a to jest karalne, co na prokuratura, sąd, a co na to władze partii którą wójt reprezentuje. Podoba mi się stanowisko Premiera Tuska w sprawie Prezydenta Sopotu Karnowskiego, trudno ten człowiek nie może być w mojej partii, a tu co...... nic.Cicho sza, przeczekamy, trochę niektórzy poszumią i dalej będzie tak jak było. Taka jest ta nasza szara rzeczywistość.
"Wójt na medal" a nie grunt na medal. Taki "genialny pomysł" a jak spalił na panewce. Ale dobre i to. Chociaż o mnie piszą - dobrze czy źle, ale zaistniałem w prasie. wszystko dzięki "genialnemu" pomysłowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muu napisał:
"Wójt na medal" a nie grunt na medal. Taki "genialny pomysł" a jak spalił na panewce. Ale dobre i to. Chociaż o mnie piszą - dobrze czy źle, ale zaistniałem w prasie. wszystko dzięki "genialnemu" pomysłowi.
panie wójcie kończy się panu prasa. nie chcą o panu już pisać. niech pan szybko coś wymyśli, aby nie było nudno. proponuję sprzedać "zwirownię" np. 5 piękny teren dobry do inwestowania pod turystykę i rekreację. może zainteresują się teraz hiszpanie, tunezyjczycy czy inni którzy potrafią zrobić interes na wypoczynku ludzi. prawda że pomysł ze żwirownią jest super. jak pan ściągnie inwestorów i interes się rozkręci proszę pamiętac o pomysłodawcy. ale, ale ........ do kogo nalezy ta ziemia. a co tam teren położony w gminie więc można z nim zrobić wszystko co się panu wójtowi spodoba. prawda panie wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.lubelskie.pl jest ogłoszona nowa edycja "grunt na medal" faktycznie super pomysł aby wójt zgłosił teraz "żwirownię" do tego konkursu. Teren prywatny ale położony na terenie gminy, więc zdaniem wójta on jako wójt może zrobic wszystko. A jeszcze jeden medal by sie przydał? Tylko bardzo wskazanym by było posprzatać przez zgłoszeniem oferty, bo wygląda to w tej chwili jzk dzikie wysypisko śmieci. Może jakaś akcja sprzatania świata? wójt ma tylke "genialnych" pomysłów że i ztym sobie doskonale poradzi, może jakies środki z WFOS? Też maja fajne programy ochrony środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r800 napisał:
panie wójcie kończy się panu prasa. nie chcą o panu już pisać. niech pan szybko coś wymyśli, aby nie było nudno. proponuję sprzedać "zwirownię" np. 5 piękny teren dobry do inwestowania pod turystykę i rekreację. może zainteresują się teraz hiszpanie, tunezyjczycy czy inni którzy potrafią zrobić interes na wypoczynku ludzi. prawda że pomysł ze żwirownią jest super. jak pan ściągnie inwestorów i interes się rozkręci proszę pamiętac o pomysłodawcy. ale, ale ........ do kogo nalezy ta ziemia. a co tam teren położony w gminie więc można z nim zrobić wszystko co się panu wójtowi spodoba. prawda panie wójcie.
Juz był 2 lata temu pomysł na budowę sal gimanstycznych typu namiotowego - zimą zimno, latem gorąco nie do używania.a forsa byłaby wywalona. dobrze że do tego kolejnego "genialnego" pomysłu nie doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amoże jakiś pomysł na wysypisko śmieci. Może w tej żwirowni. Koledzy z PSL na wszystko dzdzą światło aby tylko wójt mógł sie wykazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Zastanawiam się, czy kandydować w kolejnych wyborach" to tytuł wywiadu z wójtem w ostatniej WSPÓLNOCIE. Ciekawe, bo zrobił w nim podsumowanie swoich strat i zysków z 16 lat na stołku wójta! Czy coś to może oznaczać? Czy to tylko kolejna zasłona dymna, dla odwrócenia uwagi od problemów - niedokończona reforma oświaty(raczej skopana), cudze grunty na medal, kolejne i niekończące się wizyty w sądach, itd.????????????????????????
Nie ma sie nad czym zastanawiac. Prawomocny wyrok sądowy wszystko rozwiąże. "odejdź waść wstydu oszczędź" i gminie i sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
randka w ciemno? czy skojarzenia? http://www.prawoodkupu.pl/content/view/28/35/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
randka w ciemno? czy skojarzenia? http://www.prawoodkupu.pl/content/view/28/35/
i jedno i drugie. czy to ANR - jako właściciel gruntu - przystapiła do konkursu "grunt na medal", czy wójt gminy nie mając do gruntu żadnego prawa zaoferował inwestorom zagranicznym gruszki na wierzbie? a teraz roni krokodyle łzy!! juz pora na odświeżenie atmosfery w gminie i wokół gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 130

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...